O obiekcie

Obiekt noclegowy Willa pod Termą charakteryzuje się tradycyjnym stylem podhalańskim. Stanowi odnowioną, rodzinną część budynku, połączonego z Pensjonatem Novobilski***, będącą dopełnieniem naszej dotychczasowej oferty noclegowej. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami, która już od roku 1975 swoją serdecznością zdobyła serca powracających corocznie Gości. Największym atutem Willi jest lokalizacja w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Sąsiaduje ona z Termą i Hotelem Bania oraz Ośrodkiem Narciarskim Kotelnica Białczańska.

Na terenie naszego ośrodka wypoczynkowego znajdą więc Państwo: restaurację która oferuje śniadanie w formie bufetu, obiadokolacje oraz dania a”la karte, drink-bar, przechowalnię sprzętu narciarskiego, wypożyczalnię sprzętu sportowego, sklep sportowo-turystyczny, profesjonalny sklep oraz centrum testowe snowboardowe, instruktorów sportowych, przewodników oraz stoisko pamiątkowe.

Zapraszamy do nas wszystkich spragnionych wygodnego i pełnego atrakcji wypoczynku w górach. Nasze doświadczenie, kompleksowa obsługa i wysoki standard obiektu sprawią, że urlop spędzony w naszym obiekcie będzie miłym i na długo pozostanie w pamięci.