Rezerwacja

Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub mailem.

e-mail: rezerwacja@willapodterma.pl

Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 182

Tel. 785 315 938

godziny pracy recepcji: 8:00 – 22:00

 

Potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane na podany adres e-mail.
Rezerwacja on-line to szybki i wygodny sposób zgłoszenia pobytu w naszym obiekcie. 
Przesłanie maila z zapytaniem o rezerwację nie jest potwierdzeniem rezerwacji.

Regulamin płatności i rezerwacji

  1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, mailem lub wypełnić formularz rezerwacyjny na stronie www.willapodterma.pl. Dokonując rezerwacji Gość wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych wyłącznie w celach marketingowych świadczonych przez Willa Pod Termą oraz w celach związanych z realizacją rezerwacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz. 962 z późniejszymi zmianami).
  2. Rezerwacja gwarantowana to rezerwacja opłacona zadatkiem w wysokości 50% wartości rezerwacji (jednak nie mniej niż za jedną dobę hotelową) do 3 dni roboczych od złożenia rezerwacji. Jednocześnie wpłata zadatku, a tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza potwierdzenie akceptacji niniejszego Regulaminu przez osobę dokonującą rezerwacji.
  3. Inny termin wpłaty zadatku może ustalić recepcja obiektu.
  4. Brak wpłaty zadatku za rezerwację w terminie wskazanym skutkuje anulacją rezerwacji.
  5. Zadatek wpłacony zgodnie z powyższymi zasadami jest bezzwrotny, chyba że rezygnacja z rezerwacji bądź zmiana terminu następuje najpóźniej 21 dni przed planowanym rozpoczęciem pobytu. W przypadku anulacji rezerwacji we wskazanym terminie zwrotowi podlega 100% wpłaconego zadatku.
  6. W przypadku chęci zmiany terminu rezerwacji na inny dogodny, istnieje taka możliwość w terminie minimum 21 dni przed rozpoczęciem pobytu, w miarę dostępności miejsc noclegowych.
  7. Zmiana terminu rezerwacji zgodnie z pkt. 6 może być dokonana wyłącznie jeden raz.
  8. Nie wykorzystanie całości pobytu przez Gościa na skutek późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu niż wynika to z rezerwacji, nie skutkuje obniżeniem płatności za usługę.
  9. Niepojawienie się Gościa do godz. 9.00 dnia następnego (przyjazd na drugi dzień) jest równoznaczne z rezygnacją rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi, jeżeli nie ustalono inaczej.
  10. Pozostała płatność za pobyt następuje w dniu przyjazdu. Płatności można dokonywać: gotówką, kartą płatniczą lub przelewem na poniżej podany nr konta:

WILLA POD TERMĄ

ul. Środkowa 182

34-405 Białka Tatrzańska

BNP Paribas
nr konta: PL 61160014621822523170000001

SWIFT/BIC CODE: PPABPLPKXXX ( dla przelewów zagranicznych)